úterý 1. května 2012

Pouť sv. Josefa 2012


V úterý 1. května 2012 proběhl již desátý ročník obnovené Poutě ke  sv. Josefu.

Organizátoři - Matice děkanství železnobrodského, obec Pěnčín, Římskokatolická farnost Krásná, Krásnohled a Kitl s. r. o. připravili pestrý a bohatý program.

K úžasnému dni  přispělo i krásné počasí – sedět pod kvetoucí třešní a pozorovat zasněžené hřbety Krkonoš je zkrátka nádhera. Těší nás, že cestu do Krásné nachází stále více návštěvníků. Na prostranství byly pěkné klasické stánky, návštěvníci si prohlédli rozšířené expozice Kittelova muzea i to, jak pokračují interiérové práce na obnově kulturního dědictví Kittelova domu. Ucho potěšila vystoupení pěveckého sboru z Huntířova a smíšeného pěveckého sboru Janáček z Jablonce nad Nisou, oko velmi potěšilo vystoupení folklorního
souboru Nisanka a Malá Nisanka. Nejmenší návštěvníci si přišli na své u dvou loutkových představení. Pouť navštívil hejtman Libereckého kraje, pan Stanislav Eichler. Otevřel spolu s panem Vokurkou novou sbírku na záchranu Kittelovska a se zájmem  si prohlédl všechny objekty.


1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchodujte kdekoliv Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat